Kochamy wyzwania. Im większe tym większa satysfakcja

Z dbałością o najmniejsze szczegóły staramy się realizować wszystkie zlecenia. Nasza codzienna praca polega zarówno na doradztwie i wcielaniu w życie pomysłów na pomieszczenia na wino osób prywatnych, jak i na spełnianiu najśmielszych idei wymagających Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Projektujemy piwnice na wino zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak i dla jednych z największych inwestycji w Polsce.

1540 butelek
Tyle wynosiła największa kolekcja naszego klienta.

Mocny zespół DlaWina.pl

Opinie klientów

Miałem kiedyś śmiały pomysł. Na etapie budowy mojego wymarzonego domu, pomyślałem o stworzeniu piwnicy na wino, która nadałaby charakter mojemu salonowi. Od planu do realizacji! I oto mam swoją prywatną winiarnie, która stała się zarówno dumą, jak i wizytówką mojego domu.

Jan z Warszawy

Zaangażowanie i niestandardowe pomysły pracowników firmy Dlawina.pl w zupełności przekłądaja sie na ich profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Z małego schowka, zrobili funkcjonalne pomieszczenie na wino, w którym butelki nie tylko leżakują, ale też pięknie się prezentują.

Agnieszka z Zabierzowa

Firma Dlawina.pl pomogła mi w doborze odpowiednich urządzeń do mojej piwnicy na wino. Dzięki szybkiej dostawie i montażu klimatyzatora i nawilżacza, znacznie poprawiły się warunki do przechowywania mojego ulubionego trunku. Polecam!

Wiesław z Jasła

Jesteśmy dumni z kolekcji naszych klientów

Siedzibę mamy w Warszawie, salon ekspozycyjny w Trzebini. Projekty piwniczek na wina realizujemy w całej Polsce

  • Projekt i wycena
  • Kompetentne doradztwo
  • Pomiar na miejscu u klienta
  • Najwyższe standardy przechowywania
Sprawdź Zadzwoń + 48 668 444 766

Zamów pomiar, wycenę i projekt.