Piwnice pasywne

CZERPIEMY TO, CO NAJLEPSZE Z NATURY

Piwnice pasywne posiadają naturalną wentylację i nie potrzebują klimatyzatorów. Okrągłe i owalne kształty pozwalają utrzymać odpowiednie parametry niezależnie od typu podłoża, na którym konstruujemy piwnicę. Temperatura i wilgotność zmieniają się płynnie niezależnej od warunków pogodowych na zewnątrz i pory roku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik nie ma ryzyka przecieków lub pęknięć.

ŁAD I HARMONIA

Wewnętrzne moduły zaprojektowane indywidualnie do każdego modelu piwnicy pozwolą nie tylko na bezpieczne ułożenie kolekcji win, ale ich sklasyfikowanie i ekspozycję. Dodatkowo mobilność kształtek pozwala nam na łączenie i rozmieszczanie elementów według naszych aktualnych potrzeb. W piwnicach pasywnych możemy przechowywać nie tylko wino, ale również przetwory lub inne produkty wymagające niskich temperatur, odpowiedniej wilgotności czy ograniczonego dostępu promieni słonecznych.

 

PIWNICE PASYWNE TO DODATKOWE POMIESZCZENIE SKRYTE POD PODŁOGĄ TWOJEGO DOMU

Piwnice budowane są tylko przez naszych wyszkolonych i oświadczonych monterów. Na proces ich budowy nie wpływają warunki atmosferyczne, przez co mogą być montowane przez cały rok. Montaż oraz oddanie piwnicy do użytkowania, w zależności od modelu, waha się od 4 do 14 dni roboczych.

Piwnice są odporne na zniszczenia, zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania win, a ponadto ich niekonwencjonalna forma pozwala na wkomponowanie ich w nasze mieszkanie, bez potrzeby adaptacji całych pomieszczeń. Marka Helicave znalazła rozwiązanie dla problemu, jakim była podziemna hydroizolacja. Materiał wykorzystany do uszczelniania piwnic pasywnych wykonany jest z syntetycznego kauczuku butylowego, który poddawany jest restrykcyjnym testom szczelności.

 

Niezwykła kolekcja.... Tak dyskretnie ukryta

  • Projekt i wycena
  • Kompetentne doradztwo
  • Pomiar na miejscu u klienta
  • Najwyższe standardy przechowywania
Sprawdź nas. Zadzwoń + 48 668 444 766

Zamów pomiar, wycenę i projekt.