Regały ceramiczne

Zalety regałów ceramicznych można określić w trzech słowach:

Terakota

Zdrowy i ekologiczny materiał, którego właściwości są znane i wykorzystywane od wieków. Posiada ona cechy niezbędne do prawidłowego przechowywania butelek wina. Reguluje wilgotność powietrza, szybko wchłania i oddaje wilgoć. Nie pozwala by powietrze było zbyt suche ani zbyt mokre. Rzadko mówi się o tym, że zatrzymuje promieniowanie o wysokiej częstotliwości. Ponadto, zarówno jej wydobywanie, jak i przetwarzanie, jest przyjazne dla środowiska.

Estetyka

Nowoczesne i proste kształty regałów zaprojektowane we współpracy ze znanymi projektantami piwnic tworzą spójną całość, która w idealny sposób wypełnią winiarnie.

Praktyczność

Nie bez powodu glina jest jednym z ulubionych materiałów artystów. Jej plastyczność pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów. Dzięki nim piwnica może być w pełni zagospodarowana, a forma półek i ich ułożenie może budzić zazdrość.

Wersje regałów ceramicznych

 

Regał ceramiczny MERLOT

Regał ceramiczny CABERNET

Regał ceramiczny Classic 3

Regał ceramiczny Classic 6

Regał ceramiczny Classic 9

Typ

MERLOT

CABERNET

Classic 3

Classic 6

Classic 9

Wymiary 39/28/24 cm 65/33/24cm 37/12,3/27 cm, 36/31/30 cm  35/31/24 cm
liczba butelek 6 12 3 3  9

 

Forma ujmująca swoją estetyką i łatwością organizacji. Niekonwencjonalny wygląd w połączeniu z optymalnym wykorzystaniem miejsca stanowi kuszące wypełnienie naszych piwnic.