Meble

Znajdą Państwo u nas szeroką gamę mebli piwnicznych, począwszy od regałów ceramicznych, kamiennych bloków piwnicznych, regałów metalowych, plexi, po regały na skrzynie drewniane i wreszcie meble z litego drewna. Uzupełnieniem naszej oferty są wykonywane na wymiar drewniane regały ekspozycyjne. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Regały z drewna

Nasze meble są połączeniem ponadczasowego klasycznego piękna drewna z funkcjonalnością. Przy współpracy z Klientem wprowadzamy w życie najśmielsze projekty zarówno pojedynczych regałów, jak i koncepcje całych pomieszczeń do przechowywania wina.

Regały z metalu

Miłośnicy win od dawna doceniają metalowe regały. Wysoka jakość materiału, uniwersalne kolory oraz niekonwencjonalne kształty umożliwiają dopasowanie regałów do każdego wystroju.

Sprawdzą się idealnie nie tylko w restauracjach, pubach czy winebarach, ale również w małych pomieszczeniach i wnękach naszych domów.

Regały z plexi

Regały na wino ze szkła akrylowego to rozwiązanie, które nada charakter każdemu pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stojaki, wieszaki oraz ekspozytory na wino z możliwością podświetlenia LED, które idealnie skomponują się z monumentalnymi piwnicami, klasycznym wystrojem salonu, jak i nowoczesnymi wnętrzami gustownych restauracji, pubów i winiarni.

Regały ceramiczne

Glina to jeden z najbardziej niedocenianych surowców. Jej naturalność, łatwość w użytkowaniu, plastyczność i trwałość została dostrzeżona przez właścicieli winnic. Właśnie oni we współpracy z projektantami wykorzystując jej właściwości stworzyli regały ceramiczne.

Regały kamienne

Zaprojektowane przy współpracy ze specjalistami od win, regały kamienne harmonijnie integrują się z piwnicami, mieszkaniami, czy też wnętrzami stylowych restauracji i winebarów. Kompletny produkt, nie wymagający montażu, czyni przestrzeń przyjazną dla użytkownika, funkcjonalną i umożliwiającą leżakowanie wina w doskonałych warunkach

Zabudowa łukowa z cegły

Łukowa zabudowa z cegły to idealne rozwiązanie gdy chcemy pomieścić dużą ilość win na niewielkiej powierzchni. Naturalne materiały stworzą idealne warunki do leżakowania wina nawet przez długie lata. Zabudowę wykonujemy pod indywidualny wymiar i upodobania klienta